تبلیغات
معماری و دكوراسیون داخلی معماری و دكوراسیون داخلی - تركیب جعبه‌های مكعبی در فضای داخلی ساختمان
 

تركیب جعبه‌های مكعبی در فضای داخلی ساختمان

نویسنده: سحر خیری

 

طراحی قفسه‌های كتاب، محل نشیمن، محل مطالعه و مكان خواب و بوفه داخلی آپارتمان موردنظر به‌طور كامل با این جعبه‌های مكعبی رنگی طراحی شده‌اند كه این نوع طراحی، فضاهای مجزایی را در دكوراسیون داخلی ساختمان به ارمغان آورده‌اند.

فضاهایی در داخل آپارتمان‌های مسكونی بدون هیچ كاربرد خاصی باقی می‌مانند كه نمی‌توان بهره كافی را از آن‌ها برد. اما یكی از طراحان بزرگ جهانی به نام Dan Hisel با طراحی جعبه‌های مكعبی در اندازه و زوایای مختلف، از این فضاهای خالی نهایت استفاده را برده و توانسته تناسب مناسبی را با دكوراسیون داخلی محل موردنظر برقرار كنند.

بدنه این جعبه‌های مكعبی با انواع شیشه‌های صنعتی نشكن، مواد پلاستیكی بازیافتی و پنل فیبری نشكن تولید شده‌اند كه ورقه‌ای از روشنایی LEED را در قسمت داخلی خود جای داده‌اند، تا جائیكه می‌توان به‌راحتی نمایشی از رنگ‌های تیره و روشن با تركیب جذابی را در فضای داخلی ساختمان مربوطه مشاهده كرد.طراحی قفسه‌های كتاب، محل نشیمن، محل مطالعه و مكان خواب و بوفه داخلی آپارتمان موردنظر به‌طور كامل با این جعبه‌های مكعبی رنگی طراحی شده‌اند كه این نوع طراحی، فضاهای مجزایی را در دكوراسیون داخلی ساختمان به ارمغان آورده‌اند. كلیه جعبه‌های مكعبی رنگی آپارتمان‌های مسكونی به صورت متحرك طراحی شده‌اند و به‌راحتی قابلیت جابه‌جایی و حمل آسان را نیز دارند.
 

() نظرات