تبلیغات
معماری و دكوراسیون داخلی معماری و دكوراسیون داخلی - گسترش چشم‌انداز سبز در پارك رودخانه‌ای Dnieper
 

گسترش چشم‌انداز سبز در پارك رودخانه‌ای Dnieper

نویسنده: سحر خیری

 

پروژه چشم‌انداز سبز در این پارك تا سال 2012 میلادی به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید، چرا كه قسمت‌های مجزایی از محوطه اطراف آن به اجرای طرح‌های جدیدی در قالب گل‌های گیاهی زاویه‌دار اختصاص یافته است.

سازمان معماری FORM شهر كیو (kiev) در منطقه یورو فضای گسترده پارك رودخانه‌ای Dnieper این شهر را در اختیار گرفته و سپس با برگزاری فستیوال رسمی، طرح چشم‌انداز سبز و گیاهی محوطه آن را به نمایش عموم درآورده است.

این چشم‌انداز تلفیقی از بافت شهری و روستایی را در خود جای داده و هر یك از این بخش‌ها با پنل‌های سبز گیاهی به نمایش درآمده‌اند.

نكته قابل توجه اینجاست كه بخش‌های مختلف پارك رودخانه‌ای شهر Kiev با طرح‌های متفاوت و برچسب پنل‌های گیاهی به اجرا درآمده‌اند و از این رو می‌توان چشم‌انداز جذابی را در این فضا مشاهده كرد.پروژه چشم‌انداز سبز در این پارك تا سال 2012 میلادی به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید، چرا كه قسمت‌های مجزایی از محوطه اطراف آن به اجرای طرح‌های جدیدی در قالب گل‌های گیاهی زاویه‌دار اختصاص یافته است. همچنین هر یك از این فضاهای سبز گیاهی به صورت متحرك نصب می‌شوند تا بتوان در شرایط مختلف و وضعیت آب و هوایی متفاوت به جابه‌‌جایی آن‌ها دست یافت.


 

() نظرات